|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Suitable for: | Hotel, Home, Salon |
| Type: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| MODEL | Q18 |
| TEMPERATURE RANGE | 160°C-180°C /320°F-360°F |
| PRODUCTSIZE | 276X 65X46mm |
| RATED VOLTAGE | 100-240V~ 50/60Hz |
| RATED POWER | 108W |
| AUTO SHUT OFF | 60 minutes |
| WEIGHT | 325.4g |














