|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Heater Type: | PTC |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| MODEL | Q20 |
| TEMPERATURE RANGE | 160°C-230°C /320F-450°F |
| PRODUCT SIZE | 258 X57 X46mm |
| RATED VOLTAGE | 100-240V~ 50/60Hz |
| RATED POWER | 46W |
| AUTO SHUT OFF | 30 minutes |
| WEIGHT | 370g |















