|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Store Warranty |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| MODEL | O322-32 |
| TEMPERATURE RANGE | 140°C-220°C/290F-430°F |
| PRODUCT SIZE | 344X30 X59mm |
| HEATING PLATE SIZE | Q322-32: 32X 148mm |
| RATED VOLTAGE | 100-240V~ 50/60Hz |
| RATED POWER | 70W |
| AUTO SHUT OFF | 30 minutes |
| WEIGHT | 357g |













