|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Heater Type: | PTC |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| MODEL | Q19 |
| TEMPERATURE RANGE | 160°C-200°C/320°F-390°F |
| PRODUCT SIZE | 260 X35 X34.5mm |
| HEATING PLATE SIZE | 115 X 26.3 X16mm |
| RATED VOLTAGE | 100-240V~ 50/60Hz |
| RATED POWER | 75W |
| AUTO SHUT OFF | 30 minutes |
| WEIGHT | 325g |













