|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Store Warranty |
| Warranty: | One Year Warranty |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| MODEL | V275 |
| TEMPERATURE RANGE | 140C-220°C /280°F-430°F |
| PRODUCT SIZE | 287X 46X37mm |
| HEATING PLATE SIZE | 90 X38.5mm |
| RATED VOLTAGE | 100-240V~ 50/60Hz |
| RATED POWER | 65W |
| AUTO SHUT OFF | 30 minutes |
| WEIGHT | 415g |














